Psyco Hunter

Psyco Hunter 1.0

Sprawdź się jako myśliwy w darmowej zręcznościówce na Java

Zalety

  • Oryginalny pomysł

Wady

  • Monotonia

Niezły
6

Psyco Hunter to darmowa gra zręcznościowa dla telefonów Java. Polega na przeczesywaniu lasu i polowaniu na jelenie. Jeśli masz ochotę zostać myśliwym, pobierz Psyco Hunter dla telefonów z Java.

Darmowa zręcznościówka Psyco Hunter przenosi nas w sam środek lasu rojącego się od jeleni. Naszym zadaniem jest upolowanie jak największej ich ilości. Gra toczy się na czas, a największymi przeszkodami w drodze do sukcesu jest gęsty las i same zwierzęta, które szybko się przemieszczają. Po wyczerpaniu się czasu, Psyco Hunter komentuje nasz styl polowania.

Psyco Hunter ma prostą grafikę, która próbuje imitować trójwymiarowość. Sterowanie jest bardzo łatwe, a komentarz na temat naszego stylu polowania, ciekawy. Szkoda tylko, że podczas polowania zabrakło urozmaiceń w postaci innych zwierząt lub zmiany scenerii.

Dzięki Psyco Hunter możesz sprawdzić się jako myśliwy. Gra jest dość wciągająca na początku, jednak w miarę upływu czasu staje się monotonna z powodu braku urozmaiceń. Jeśli jednak chcesz zapolować na jelenia, pobierz darmową zręcznościówkę dla telefonów wyposażonych w Java.

Psyco Hunter

Download

Psyco Hunter 1.0

Opinie użytkowników o Psyco Hunter